Phibro Türkiye

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey şehrinde olan şirketimiz, hayvan sağlığı, beslenme ve performans ürünlerinde dünyanın lider şirketlerinden biri olarak 50’den fazla ülkede 2500‘ü aşkın müşterisinin ihtiyaçlarını uzman çalışan kadrosuyla karşılamaktadır.

Daha sağlıklı bir dünya anlayışı ile yola çıkarak, artan talep ve ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap verebilmek için geliştirdiğimiz ürünleri, uzmanlık alanımız olan kümes, çiftlik hayvanları ve su ürünleri sektörünün hizmetine sunmaktayız.

“Sağlıklı Hayvanlar, Sağlıklı Gıda, Sağlıklı Dünya” vizyonumuzla hayvan sağlığını tehdit eden hastalıkların önlenmesi ve tedavisi için en yenilikçi çözümleri üreterek; dünyada sağlıklı, verimli ve ekonomik gıda  ihtiyacını karşılamak amacıyla kaliteli, güvenli ve etkin hizmet sağlamaktayız.

Kümes hayvanları sektöründe Nicarbazin ve Amprolium gibi global sağlayıcısı olduğumuz antikoksidiyaller, “tablet teknolojisi” gibi bir çok yeniliği de barındıran Kanatlı Aşıları ve Yem Katkıları ile hizmet vermekteyiz.

Phibro Hayvan Sağlığı olarak, gelişen Türkiye ekonomisini ve hayvancılığını göz önüne alarak 2012 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başladık.

Türkiye’deki yönetimimiz aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki operasyonlarımızdan da sorumludur. Bölgesinde lider konumda olan hayvan sağlığı endüstrisi ve gelişmiş insan gücüyle Türkiye’ye yatırım yapmaktan büyük memnuniyet duymaktayız.

Amacımız, yüksek teknolojili ürünlerimizi en üst düzeyde hizmet kalitesiyle Türkiye’nin lider üreticileriyle buluşturmaktır.

Sağlıklı hayvanlar ve sağlıklı gıdaya artan talepler doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ürün ve servislerimize sürekli yenilikler katarak karşılamak en önemli önceliğimizdir.